KONUKLARIM :))

27 Nisan 2012 Cuma

FORMULA SNH KULLANIMI

Herkese merhabalar bayadır bloguma yazamadım o kadar biriktiği yaptıklarım artık fırsat buldukça sizlerle paylaşıcam ilk olarak bir vitamin le başlamak istiyorum SOLGAR SNH bu ürün saç tırnak ve cilt içinmiş yeni kullanmaya başladım nasıl bir etki olacak sizinle daha sonra tekrar paylaşırım.kısacak üründen bahsedeyim.

bu ürün 2009 yılının En İyi Güzellik Ürünü seçilmiş kullanların yorumlarını bekliyorum SAÇ CİLT VE TIRNAK için bir ürünmüş

Solgar FORMULA SNH 60 Tablet Açıklama : Sağlık saç deri ve tırnaklar.

Solgar Formula SNH; siliyum sülfür çinko mineralleri ve L-lysine L-proline aminoasitleri gibi tırnak ve cilt dokuları için önem taşıyan maddeleri bir arada içeren bir formüldür.

formülasyon içeriğinde bulunan MSM sülfür kaynağıdır. Sülfür antioksidan özellik göstermenin yanısıra hücrelerin yapım aşamasında kullandığı en önemli elementlerden biridir. Cilt sağlığının devamlılığına saç ve tırnak yapısının güçlenmesine destek olabilir.

çinko ve silisyum mineralleri de saç tırnak ve cilt dokusunun temel maddelerindendir. çinko eksikliğinde çeşitli cilt problemleri görülen bir mineraldir. Ayrıca çinkonun doku iyileşmesinde ve çeşitli cilt problemlerinin giderilmesinde yardımcı olduğuda bilinmektedir. Formulasyon içerisinde bulunan Silisyum ve C vitamininin de kollajen sentezinde yara iyileşmesinde destekleyici etkisi olduğu bilinmektedir.

Formula SNH içerisinde bulunan L-proline ve L-lysine deritırnaktendon gibi bağ dokusunun yapılanmasını sağlayan ve kollajen formasyonunda görev alan aminoasitlerdir.:

bu kadar yeterli sanıyorum ayrıca hepinize iyi hafta sonları.

19 Nisan 2012 Perşembe

KIZLARIN GÜNÜ NASIL OLUR 'BUYRUN BAKALIM'

Herkese merhaba arkadaşlarımızla gün yapıyoruz ve bütün kızlar  toplandık her şey çok güzeldi evine gittiğimiz arkadaşım hamileymiş çok mutlu olduk yemekler enfesti ellerine sağlık .

15 Nisan 2012 Pazar

HERKESE İYİ PAZARLAR

Merhabalar işte yine bir hafta sonu daha pazar günü bütün hafta bekliyorsun sonrada ya bugün ne yapsak diye düşündü günüz gün bizde ne yapalım diyip kendimizi yolara attık ve kendimizi LEMAN KÜLTÜRDE bulduk mekan güzel ama çalışanlar acayip kıl  sanki bir şey istediğinde yüzüne tüküreceklermiş gibi davranıyorlar antalya ya yolunuz düşerse kıl görmek isterseniz LEMAN KÜLTÜR e uğrayın.


10 Nisan 2012 Salı

2. BLOGUM A BAKMALISINIZ

Herkese merhabalar bu postumda size yeni bir blogum olduğunu duyurmak için yazıyorum niye ikinci bir blok açtın derseniz (adından da anlayacaksınız zaten ):))) çalıştığım zamanlarda bir sürü takım elbise almıştım ve bunun gibi bir sürü kıyafet düşündüm ve bunları değerlendirmeye karar verdim ve ikinci el kıyafet satmaya karar verdim bu blok benim mağazam olacak çünkü hepsi yeni ve gamboclar da belki 2 kere giymişimdir bazısının etiketi bile üstünde ben çok titiz ve düzenli olduğumdan eşyalarıma çok iyi bakarım (kendi mide öveyim biraz deyilmi :))))  ) işte o güzel kıyafetlerin sergilene ceyi adresim   http://lucky2hand.blogspot.com/    incelemenizi tavsiye ederim

9 Nisan 2012 Pazartesi

ANTALYA'YA YAZ GELDİ BİLE

Herkese iyi haftalar dün  hava süperdi antalya da bizde at cifliğine gitmeye karar verdik ve çok sevdiğim canım arkadaşım mele hat eşi ve çocuklar buluşup yola koyulduk ve 20 dakika sonra ÖRFE at çifliğindeydik  süper bi kahvaltının ardından tabiki at binme zamanı gelmişti  beraber ata bindik işte o güzel anlarından   kareleri.

1 Nisan 2012 Pazar

ÇİVİ HİÇ BU KADAR ÇEKİCİ OLMAMIŞTI


Bir çivinin harika bir mücevhere dönüştüğü Cartier'den Juste un clou.. 
Kadın ve erkek için sarı,pembe,beyaz ve pırlantalı seçenekleriyle harika tasarımlı bir bilezik..  
Nisan ayında Nişantaşı Cartier mağazasında...ben hemen almalıyım bundan bayıldımmmmmm 

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...