KONUKLARIM :))

27 Nisan 2012 Cuma

FORMULA SNH KULLANIMI

Herkese merhabalar bayadır bloguma yazamadım o kadar biriktiği yaptıklarım artık fırsat buldukça sizlerle paylaşıcam ilk olarak bir vitamin le başlamak istiyorum SOLGAR SNH bu ürün saç tırnak ve cilt içinmiş yeni kullanmaya başladım nasıl bir etki olacak sizinle daha sonra tekrar paylaşırım.kısacak üründen bahsedeyim.

bu ürün 2009 yılının En İyi Güzellik Ürünü seçilmiş kullanların yorumlarını bekliyorum SAÇ CİLT VE TIRNAK için bir ürünmüş

Solgar FORMULA SNH 60 Tablet Açıklama : Sağlık saç deri ve tırnaklar.

Solgar Formula SNH; siliyum sülfür çinko mineralleri ve L-lysine L-proline aminoasitleri gibi tırnak ve cilt dokuları için önem taşıyan maddeleri bir arada içeren bir formüldür.

formülasyon içeriğinde bulunan MSM sülfür kaynağıdır. Sülfür antioksidan özellik göstermenin yanısıra hücrelerin yapım aşamasında kullandığı en önemli elementlerden biridir. Cilt sağlığının devamlılığına saç ve tırnak yapısının güçlenmesine destek olabilir.

çinko ve silisyum mineralleri de saç tırnak ve cilt dokusunun temel maddelerindendir. çinko eksikliğinde çeşitli cilt problemleri görülen bir mineraldir. Ayrıca çinkonun doku iyileşmesinde ve çeşitli cilt problemlerinin giderilmesinde yardımcı olduğuda bilinmektedir. Formulasyon içerisinde bulunan Silisyum ve C vitamininin de kollajen sentezinde yara iyileşmesinde destekleyici etkisi olduğu bilinmektedir.

Formula SNH içerisinde bulunan L-proline ve L-lysine deritırnaktendon gibi bağ dokusunun yapılanmasını sağlayan ve kollajen formasyonunda görev alan aminoasitlerdir.:

bu kadar yeterli sanıyorum ayrıca hepinize iyi hafta sonları.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...